Nagrody i wyróżnienia

Dane serwisowo-naprawcze TecRMI zostały docenione przez szerokie grono odbiorców – zarówno przez duże korporacje jak i przez lokalne serwisy. Dowodem na to są liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia m.in.:

Nagroda Innovation Award na targach Automechanika we Frankfurcie
AuDaConAIS Online otrzymał nagrodę Innovation Award w kategorii Naprawa/Serwisy na targach Automechanika we Frankfurcie .

International Awards of Automobile Innovation
System z danymi serwisowo-naprawczymi zdobył prestiżową nagrodę International Awards for Automobile Innovation za najprężniej rozwijającą się technologię dla branży motoryzacyjnej na Międzynarodowych targach w Paryżu EQUIP AUTO 2011. Podczas EQUIP AUTO 2011 składające się z ponad 80 dziennikarzy przybyłych z ponad 30 krajów jury konkursu przyznało nagrody International Awards for Automobile Innovation w 4 kategoriach dla najprężniej rozwijających się technologii w branży motoryzacyjnej i najpopularniejszych trendów w branży. AuDaCon otrzymał nagrodę za system kalkulacji napraw, który jest niezbędny do rozliczania usług w serwisach, flotach, bazach transportowych, itp.

Złoty Medal na TTM 2011 w Poznaniu
Program w edycji z 2011 r. został nagrodzony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Dostawca instrukcji serwisowych
Firma AuDaCon/TecRMI została wybrana na dostawcę instrukcji serwisowych wymiany podzespołów przez takie firmy jak: Bodge/Sachs, Mann, Mahle, Toyota, Febi Bilstein, Teneco Automotive, TecDoc.

System serwisowy dla sieci AD Auto Dienst
Rozwiązania firmy AuDaCon zostały wybrane przez CARAT Autodistribution jako system serwisowy dla sieci AD Auto Dienst.

Źródło danych serwisowych dla DELPHI
Dane TecRMI są wykorzystywane jako źródło danych serwisowych dla autoryzowanych serwisów koncernu DELPHI

Dane serwisowe dla sieci BestDrive
Dane serwisowe TecRMI są wykorzystywane przez sieć serwisową BestDrive.

Użytkownicy danych serwisowo-naprawczych TecRMI
Dane Audacon/TecRMI zostały wybrane na dostawcę instrukcji serwisowych wymiany podzespołów przez takie firmy jak: Bodge/Sachs, Mann, Mahle, Toyota, Febi Bilstein, Teneco Automotive, TecDoc.  Wyżej wymienione dane zostały również wybrane przez CARAT Autodistribution jako system serwisowy dla sieci AD Auto Dienst. Dane TecRMI są wykorzystywane jako źródło danych serwisowych dla Autoryzowanych serwisów koncernu DELPHI. Programy z danymi TecRMI są także wykorzystywane przez  sieć serwisową BestDrive.
W całej Europie z danych serwisowo naprawczych TecRMI korzysta ponad 60 000 użytkowników. Wśród nich są takie firmy jak: ADAC, CARAT, A1, AUTO CREW, AutoService PRAXIS, TecDoc.